Subhanallahi ve BiHamdihi.

Fatih
Nerden: Bursa
Yaş: 26

Perşembe, 05.Nisan, 2007 – 17:58
Büyük Allahım . Görürsün ve bilirsinki acım yerini huzura bırakmaya başlamıştır . Sığındığım sen olduktan sonra beni ne yakabilir ne dara düşürebilir ki. Acımın geceleri ortaya çıktığını herkesin uyuduğunda köşesine çekildiğinde ortaya çıktığını bilirsin . O anlarda hıçkıra hıçkıra ağladığım günlerim senin sayende geride kalıyor . Artık hıçkıra hıçkıra ağlamıyorum . Biliyorum ki sen bana bir hayır eylersin . Biliyorum ki sen beni doğruya itersin . En büyük dileğimi bilirsin Allahım . Sen onun ailesinin kalbine merhamet ver Yarabbi. Sana hazırlanıyoruz bu gece Allahım . Huzuruna hazırlanıyoruz . Kalp atışlarım hızlanıyor vakit ilerledikçe . Ne güzel heyecandır ne güzel bir duygudur bu Yarabbim.Sen bizlerin dualarını kabul et . Hastalarımıza şifa dertlilerimize huzur mutluluk ihsan eyle . Ya Rab ! Subhanallahi ve Bi Hamdihi .

“Subhanallahi ve BiHamdihi.” için 8 yorum

  1. bende aynı şeyleri yaşıyorum.tüm müslüman kardeşlerim dünyada ve ahirette mesud olması dileğimle….

  2. İsildayan güzel bi kiz icin hissettiklerimde boyle, Arif olan seyreyler. Gorelim mevlam neyler , neylerse güzel eyler. Bana Allah (C.C.) yeter.

  3. Allahim beni sevdigime kavuştur hanim hüseyin birbirine kavuştur 99 adin hurmedine duami istegimi kabul eyle yarappim duami kabul et çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum istiyorum özlüyorum olmazlari olduran kolayi kolay yapan bir tek sen yaparsin 99 adin hurmedine ezanin hurmedine duami kabul eyle sevdigime kavuştur hanim hüseyin kavuştur amin🤲🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir