RECEP

Nerden: İZMİR
Yaş:
48

Salı, 10.Nisan, 2007 – 14:42
Allah’ım! Kalplerin tabibi ve ilâcı, bedenlerin âfiyet ve şifâsı, gözlerin nuru ve ışığı olan Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve Ashâbına salât eyle.
Allah’ım, sayesinde çözümsüz işlerin çözüldüğü, sıkıntıların dağıldığı, ihtiyaçların karşılandığı, isteklerin elde edilerek güzel bir sonla dünyadan göçme bahtiyarlığına erişildiği ve mübârek yüzü suyu hürmetine buluttan yağmur inmesi için Sana dua edildiği Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve ashâbına, her göz açıp kapamada ve her nefeste sonsuz ilminle bildiğin şeyler sayısınca mükemmel bir salât ve eksiksiz bir selâm eyle.
Allah’ım, Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve ashâbına, Senin bildiğin şeyler sayısınca ve Senin mülkün devam ettiği sürece daimî salât ve selâm eyle.
Allah’ım, Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve ashâbına, ezelden ebede kadar, Senin ilminde var olan şeyler sayısınca salât ve selâm eyle.
Allah’ım, ümmî, sevgili, kadri yüce ve şerefi büyük olan peygamberin, Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve Ashâbına, salât ve selâm eyle.
Allah’ım, Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve Ashâbına, bizi rızana kavuşturacak ve onun üzerimizdeki hakkını ödemeye vesile olacak kadar salât ve selâm et.
Allah’ım, Zâtının nuru ve İlâhî isim ve sıfatların bütün eserlere sirayet etmiş bir sırrı olan Efendimiz Muhammed’e, onun âl ve ashâbına, İlâhî ilminde var olan şeylerin kat kat çar-pımları sayısınca ve varlığın devam ettiği sürece salât ve selâm eyle.

Ayşe(karabük)
10.04.2007 – 19:23:05

Amin ! Abimiz Allah Razı olsun sizden!

cihan
10.04.2007 – 22:03:17

Allah sizi salavat getirenlerden yazsın
yanı sıra da bizleri:-)

HAKAN
11.04.2007 – 11:44:50

Amin Allah razı olsun:-D

sude
11.04.2007 – 16:42:19

amin amin amin.
çok güzelbir dua. Ağzınıza sağlık

4 thoughts on “Efendimiz Muhammed (sav)’e ve ashabına salat olsun.

 1. asyanur dedi ki:

  selamun aleyküm dostlar dualarınıza ihtiyacım var.nefsime hakim olmak istiyorum.nefsi tezkin etmek çok zor.RABBİM bizleri affetsin sana yalvarıyorum.MEVLAM affet affet affet mağfiretine muhtacız…AMİNNNNN

 2. kader dedi ki:

  peygamber efendimize onun ashabına ve ehlibeytine binlerce salat ve selam olsun(Allahümmesalli ala seyyidine muhammed) amin allahım sen kimseyi darda bırakma cümlemizi affet merhametine sığınırız.

 3. arzu dedi ki:

  AMİN, ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN..
  ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED…. ALLAH’IM SEN BİZİ EFENDİMİZİN ŞEFAATINDAN MAHRUM ETME YARABBİ.. AMİİN

 4. sevim dedi ki:

  ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

sitemap