Ya Rabbi bana öyle bir mucize nasip eyle ki onunla geçireceğim her dakika seni hatırlatsın ve sana bir adım daha yakınlaştırsın.

Ya Rabbi bizi kendimize bırakma bizi senin dosdoğru yolunda sabit kıl.

Ya Rabbi senin dinini yaymakta bizleri vesile kıl.Senin dinine hizmet edecek evlatlar yetiştirmemizi nasip eyle.

Elbet sen sana sığınanları yalnız bırakmazsın.Ya Rabbi iman ateşimizi hiç bir zaman köreltme her geçen dakikada dahada alevlenip benliğimizi eritmesini nasip eyle.

Ya Rabbi! Ya Rabbi! Ya Rabbi! sahte aşklarla bizi sınama senin aşkını kalbimize düşürüp bizleri boş işlerin hevasına kapılmaktan koru.

5 thoughts on “Mucizem…

 1. sedef dedi ki:

  Amin Amin Amin.

 2. fatma 1959 dedi ki:

  amin amin amin allah herşeyi gönlüne göre versin kardeşim inşaallah bir daha böyle uzun ayrılıklar araya girmez bu gün öyle bir özlemle diledim ki rabbimden açtığımda gözlerime inanamadım şükürler olsun kavuşturan rabbimize hayırlara vesile olması dileği ve duasıyla allahım yar ve yardımcın olsun

 3. recep1 dedi ki:

  Amin…

  Allah razı olsun Yasin Kardeşim.

 4. esmanur dedi ki:

  Evet.Çok şükürler olsun ki bizi kavuşturan Rabbimize.Bu geçen zamanda kendimi bi boşlukta hissettim.Rabbim bizi rahmetinden,merhametinden ve mucizelerinden esirgemesin.Hepimize binlerce hayırlı kapılar açsın;yollarımızı aydınlatsın,dualarımızı-ibadetlerimizi Mekke’de,Medine’de,Kabe’de yapılanlarla beraber katında kabul etsin.O’na açtığımız ellerimizi boş çevirmesin.birliğimizi-bütünlüğümüzü bozmasın,bayrağımızı indirtmesin,ezanımızı dindirtmesin.AMİN…

 5. ALLAHIM BİZ KENDİMİZİ BIRAKTIĞIMIZDA SEN BİZİ BIRAKMA İNŞALLAH
  SELAM VE DUA İLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

sitemap